Hrajeme už 30. rok. Za tu dlouhou dobu jsme stihli například v roce 1999 vyhrát celostátní Portu. Sjezdit republiku od Aše po hranice se Slovenskem. Odehrát téměř 1000 koncertů festivalových i samostatných. Uspořádat 9 ročníků vlastního festivalu Děčínské jaro. Vydat tři CD.
Za ta léta se nám sestava kapely různě proměňovala, takže jste mohli zaznamenat, že si u nás zahráli: Milan Volf, Honza Rudolf, Rosťa Šátek, Pavel Kožáni, Šárka Vorlíková, Jarda Fotr, Jarda Urbanec, Milan Sieber, Tomáš Plaček, Ivan Staněk, Hans Lewr, Míra Kuchař...
Naše tvorba je jen a jen naše :-) O hudbu se starají svorně Jitka a Honza Mirovští, o texty pak Jitka Mirovská a Hanka Roháčová. Žánr je pro mnohé těžko zařaditelný, takže si v naší hudbě vybere snad každý, od folkových balad po šlapající rychlovky. I pro milovníky zvuku banja tak máme dobrou zprávu - ano máme v kapele banjo, na které hraje Míša Štěpánek :-)
Basa s kytarou a s bicími tvrdí naší muziku v osobách Honza Mirovský (bg), Tomáš "Medwěd" Hájek (g) a Kája Suchánek (dr) a nad tím vším se nesou libé tóny houslí Gabči Štěpánkové, kterou občas doplňuje náš host - skvělá Verunka Štěpánková se svými houslemi. Slyšet hrát dvoje housle je zážitek, stejně jako naše trojhlasy Jíti, Gabči a Honzy. Občas nám do toho ale taky zabručí Medwěd :-)
Kromě toho, že si u nás můžete koupit některé z našich tří CD (nebo i všechny tři :-) ), můžete si nás poslechnout i online na obvyklých platformách.

 
Honza Mirovský
Jitka Mirovská
Gábina Štěpánková
Tomáš Hájek
Misha Štěpánek
Slávek Benda
baskytary, zpěv
zpěv
housle, zpěv
kytara, zpěv
banjo
bicí
 
   
  
Kája Suchánek
Verunka Štěpánková
 
  
bicí
host - housle