Hrajeme už 29. rok. Za tu dlouhou dobu jsme stihli například v roce 1999 vyhrát celostátní Portu. Sjezdit republiku od Aše po hranice se Slovenskem. Odehrát téměř 1000 koncertů festivalových i samostatných. Uspořádat 9 ročníků vlastního festivalu Děčínské jaro. Vydat tři CD.
Za ta léta se nám sestava kapely různě proměňovala, takže jste mohli zaznamenat, že si u nás zahráli: Milan Volf, Honza Rudolf, Rosťa Šátek, Pavel Kožáni, Šárka Vorlíková, Jarda Fotr, Jarda Urbanec, Milan Sieber, Tomáš Plaček, Ivan Staněk, Hans Lewr, Míra Kuchař...
Naše tvorba je jen a jen naše :-) O hudbu se starají svorně Jitka a Honza Mirovští, o texty pak Jitka Mirovská a Hanka Roháčová. Žánr je pro mnohé těžko zařaditelný, takže si v naší hudbě vybere snad každý, od folkových balad po šlapající rychlovky. I pro milovníky zvuku banja tak máme dobrou zprávu - ano máme v kapele banjo, na které hraje Míša Štěpánek :-)
Basa s kytarou a s bicími tvrdí naší muziku v osobách Honza Mirovský (bg), Tomáš "Medwěd" Hájek (g) a Kája Suchánek (dr) a nad tím vším se nesou libé tóny houslí Gabči Štěpánkové, kterou občas doplňuje náš host - skvělá Verunka Štěpánková se svými houslemi. Slyšet hrát dvoje housle je zážitek, stejně jako naše trojhlasy Jíti, Gabči a Honzy. Občas nám do toho ale taky zabručí Medwěd :-)

 
Honza Mirovský
Jitka Mirovská
Gábina Štěpánková
Tomáš Hájek
Misha Štěpánek
Slávek Benda
baskytary, zpěv
zpěv
housle, zpěv
kytara, zpěv
banjo
bicí
 
   
  
Kája Suchánek
Verunka Štěpánková
 
  
bicí
host - housle